15x4 — Share Your Knowledge!
15х4 is a movement of young scientists and science fans.
We want people to speak out and share their knowledge.
Avatar


19.03.2019, Івано-Франківськ

15 хвилин про вірусний маркетинг - Оксана Малинка

19.03.2019, Івано-Франківськ

Цікавим є питання про те, як люди розподіляють свою увагу і якими способами можна її привернути. Сьогодні компаніям недостатньо просто привернути увагу до свого бренду, необхідно заволодіти нею і підштовхнути людину до дії. Чи відомо Вам, що цільова аудиторія здатна самостійно, без примусу, свідомо чи несвідомо поширювати інформацію про бренд? Техніку «вірусного» маркетингу сьогодні застосовують з метою якнайшвидшого і всеохоплюючого просування свого продукту. Лектор: Оксана Малинка (https://www.facebook.com/ok.framboise)


0
0
0
0
Log in to vote for talk or add it to your favorites list


15 хвилин про вирощування равликів - Іван Паламарчук

19.03.2019, Івано-Франківськ

Це дієтичний продукт, який серед іншого має попит в косметології та в медицині. Європейський ринок - найбільший споживач цього товару. Щорічно об'єми ринку зростають на 3-5%, попри забезпечення власним виробництвом всього на 20%. Їх вирощування стає частиною сільського господарства України. До вищесказаного варто додати що вони є афродизіаком, їх м'ясо багате білками і вважається делікатесом в ряді країн. Говоримо про те, як і наскільки вигідно вирощувати равлика, та чому Івано-Франківщина може стати лідером в цьому бізнесі. Лектор: Іван Паламарчук (https://www.facebook.com/wedmid)


0
0
0
0
Log in to vote for talk or add it to your favorites list


15 хвилин про те як філософія змінює світ - Степан Возняк

19.03.2019, Івано-Франківськ

Хтось, почувши про неї, згадає про здатність протистояти найстрашнішим політичним режимам, не втрачаючи себе, а хтось - про тоталітарні ідеології. Одні називають її матір'ю всіх наук, інші, - що їй давно місце в музейних архівах. Дехто, почувши що думка може змінити світ, згадає саме про неї. Чи є філософія інструментом, котрий здатен змінити світ? І як вона це робить? В чому небезпечність установки на "практичну користь"? Що важливіше: розуміння чи оперування? Говоримо про долю філософії в сучасному світі. Лектор Степан Возняк (https://www.facebook.com/people/Возняк-Степан/100009934484014)


0
0
0
0
Log in to vote for talk or add it to your favorites list


15 хвилин про пошук "сродної праці" - Микола Демків

19.03.2019, Івано-Франківськ

Ти вже знаєш, ким хочеш стати? Кожен з нас шукає ту справу, яка буде приносити водночас задоволення, розвиток та фінансову стабільність. І кожен народжується з тими чи іншими здібностями. У якому віці варто починати обирати свою професію? Як це робити? Що читати та де вчитися? Як дізнатися, що ви зробили правильний вибір? Як і де працювати, щоб робота стала «тією самою»? Будемо розбиратись, як середовище та ми самі впливаємо на вибір професії та які навики потрібні для тієї чи іншої роботи. Лектор: Микола Демків (https://www.facebook.com/demkiv.mykola)


0
0
0
0
Log in to vote for talk or add it to your favorites list